האם ניתן להיכנס למים במסגרת הפלגה ביאכטה?

האם אפשר לקפוץ למים מיאכטה?

אם כבר ארגנו אירוע על יאכטה, אז וודאי שהיינו רוצים לדעת אם יש לנו את האפשרות לשכשך קצת במים. אירוע על ים הוא דרך נפלאה לשבור את השגרה, להקנות לאורחים שלנו תחושה של ייחודיות ובעיקר לארגן לעצמנו זמן איכות. יש משהו בשילוב של הגלים, התנודה של היאכטה והפאר, שהופך את המאורע לייחודי ונפלא.

לא פעם ביאכט קלאב, אנו נשאלים על ידי הלקוחות שלנו אם השיט על היאכטה מאפשר גם כניסה לתוך המים, שהרי מדובר בלב הים ולא בדבר מה הקרוב אל היבשה. להלן תשובתנו המלאה 🙂

כניסה למים

כן, אפשר להיכנס למים ביאכטה, ואף רצוי! מדובר באטרקציה נפלאה ששווה לנצלה. זה יכול להתאים למסיבת רווקים או רווקות וזה יכול להתאים למסיבת יום הולדת עם כל החברים. מזג האוויר הים תיכוני מאפשר לנו ליהנות ממים חמימים ומזמינים לאורך מרבית חודשי השנה. עם זאת, אנו מפצירים בכם להישמע להוראותיו של הסקיפר שמשיט את היאכטה וזה למען ביטחונכם האישי.

אמצעי זהירות

בתוך היאכטה תוכלו למצוא אבובים, כמו גם ווסטים. חשוב להישמע להוראותיו של הסקיפר ולהוראות הבטיחות בטרם עלייתכם אל היאכטה. אנו שמחים להעניק ללקוחותינו חוויות נהדרות ומשמחות ושפע של אירועי שמחה, אך בו זמנית אנו מחוייבים לשמירה על ביטחונכם האישי.

לאור זאת, יש להישמע באופן מוחלט להוראותיו של צוות יאכט קלאב.

יש לכם אירוע מתקרב? דברו איתנו!

צוות יאכט קלאב שמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם ייעוץ והכוונה בגיבוש ותכנון האירוע הקרב ובא.

אם אתם מחפשים את המקום המושלם לאירוע מושלם, אצלנו תוכלו ליהנות ממפיקי אירוע מיומנים, סקיפרים וותיקים ואווירה שמחה וקיצית במיוחד.

Leave a Reply

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

תגובות אחרונות

  הזמינו יאכטה
  close slider

  מקור של ליד
  שם פרטי*
  טלפון נייד*
  דוא''ל
  מס משתתפים
  תאריך אירוע
  WhatsApp chat
  דילוג לתוכן