לראות את ישראל מזווית חדשה ומרתקת

אם נשים לרגע בצד את הקונספט של יאכטה מפוארת או מסיבה נחשקת שכולם נהנים ומחויכים, ישנו רגע אחד שבו אנחנו מפנימים את משמעותה של חווית השיט בלב הים. מרביתנו רגילים לראות את ישראל מן היבשה, אך כמה פעמים באמת צפינו בנוף הארצישראלי ממרחק הים?

החוויה שבשיט

מטרת המאמר שלהלן היא לא לדבר אתכם על שפע, ולא לדבר אתכם על האטרקציות שמסביב. מטרתו של מאמר זה היא נטו להעביר לכם את החוויה הנפלאה של שיט על יאכטה בלב ים.

אוויר צונן ונעים

בוקר שקט ונעים. הבריזה מלטפת לכם את הפנים, ואתם כבר ממש נמצאים בלב הים. הכל שקט מסביבכם, ויש תחושת התרגשות, סוג של פרפרים בבטן שמלווים אתכם מתי שהיאכטה עוצרת והמנועים דוממים. זה רק אתם והטבע. נהנים מאווירה נפלאה של הרפתקה שממש עכשיו מתחילה.

רוגע ושלווה

כלי השיט זז לו לאיטו, ואתם נהיים שלווים יותר ויותר ככל שהוא נע עם הגלים. למשמע הגלים שמכים הלוך ושוב על היאכטה ישנו אפקט מרגיע שכן הוא גורם לכם להתרכז בצלילים אלו. פעולה זו לקוחה מתוך עולם המדיטציה בו התרכזות בחוש אחד מובילה לרוגע שכן היא מאלחשת מחשבות מטרידות ומדאיגות. אם אתם מכירים אנשים שאוהבים לשמוע צלילי טבע באוזניות, אז הרי שלכם יש מופע חי הישר מולכם!

זה רק אתם והים

השמש כבר התחילה לשקוע? זה הרגע שלכם לקחת ברייק מהמסיבה או מהאירוע ופשוט להתבונן בנוף. מצד אחד אתם רואים את השמיים הופכים כתומים עם השמש הגדולה ששוקעת לה לאיטה, מן הצד השני הנופים של קו החוף בישראל עם נורות מהבהבות.

להיות בשיט זו לא רק אטרקציה קיצית של חופש, אלא חוויה מרעננת לחושים והפסקה מחיי היום יום.

Leave a Reply

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

תגובות אחרונות

  הזמינו יאכטה
  close slider

  מקור של ליד
  שם פרטי*
  טלפון נייד*
  דוא''ל
  מס משתתפים
  תאריך אירוע
  WhatsApp chat
  דילוג לתוכן