איך לבחור יאכטה להשכרה?

כך תבחרו יאכטה לאירוע

החלטתם שאתם רוצים לשכור יאכטה לאירוע מתקרב? קודם כל ברכותינו! לא משנה באיזה אירוע שמחה מדובר, אנחנו ביאכט קלאב נעשה את מירב המאמצים לוודא כי אתם חוגגים ונהנים מחוויות קטנות שמצטברות לזיכרונות נהדרים. אך בארגון אירועים כמו שבארגון אירועים, לא תמיד קל להיות אלו שבוחרים ומחליטים. אם אתם רוצים לדעת כיצד לארגן את האירוע הקרוב בצורה נכונה, נשמח להיות לכם לעזר במאמר הבא ולפרט כיצד ניגשים נכון לבחירת היאכטה שתתאים לאירוע המתקרב. מאחלים לכם קריאה מהנה! צוות יאכט קלאב.

מה מספר המוזמנים?

בדיוק כמו שלאירוע חברה, אתם תקחו אוטובוס שיוביל את כל העובדים לטיול ולא רכב פרטי, כך אתם צריכים לחשוב על מספר המוזמנים ועל-פיו לבחור את היאכטה המתאימה ביותר. יאכטת קטמרן היא בהחלט אפשרות מצוינת עבור מגוון רחב של חגיגות ואירועי שמחה, אך אם מדובר באירועים בעלי מספר רב של משתתפים, אז הרי שמומלץ לשקול משהו מפואר וגדול יותר.

מהי מטרת האירוע?

ישנן יאכטת שנוחות בשביל לנפוש, לעשות בטן גב ופשוט ליהנות מן השהות עליהן ומן הנופים הקיציים הנפלאים. מנגד ישנן יאכטות שבהן ישנו די מקום ויציבות כדי להפוך את הסיפון לרחבת ריקודים! עתה, נשאלת השאלה מהי מטרת האירוע. האם אתם מתכוונים לערוך ארוחה? או שמא מסיבה? אלו הם פרמטרים חשובים שיסייעו לכם רבות בבחירת היאכטה המתאימה.

האם אתם מתכוונים לרדת למים?

הירידה אל המים בהחלט צריכה להיות פרמטר שחשוב לקחת בחשבון. ישנן יאכטות שמאפשרות ירידה נוחה למים וישנן יאכטת שמטרתן היא הפלגה. הכל תלוי במספר המוזמנים ובמידות היאכטה, אך זהו פרמטר חשוב שיכול להשפיע לכם על כלל תכנון האירוע.

צריכים עזרה בתכנון?

צוות יאכט קלאב שמח להעמיד לרשותכם יועצים ומפיקי אירועים המתמחים באירועים ושמחות בלב ים. לפרטים נוספים השאירו לנו פניה באתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

Leave a Reply

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

תגובות אחרונות

  הזמינו יאכטה
  close slider

  מקור של ליד
  שם פרטי*
  טלפון נייד*
  דוא''ל
  מס משתתפים
  תאריך אירוע
  WhatsApp chat
  דילוג לתוכן